دمنوش لاغری نیوشا، دمنوش چاقی نیوشا، دمنوش دیابت، دمنوش پوست و مو و ...
به گزارش "دمنوشها"؛ بیماری‌های قلب و عروقی (CVD) معمول‌ترین عامل مرگ در جهان در سال ۲۰۰۸ بودند که باعث ۳۰ درصد از موارد مرگ شدند. از این میزان بیش از سه چهارم به خاطر بیماری شریان‌های کرونری و سکته بوده است. عوامل خطر شامل مواردی همچون: سیگار کشیدن، اضافه وزن داشتن، عدم فعالیت‌های ورزشی کافی، کلسترول بالا، فشار خون بالا، نوعی دیابت که به شکلی ضعیف کنترل شده و موارد دیگر می‌شود.


پکیج های دمنوش نیوشا، نه برای درمان بیماری های قلبی بلکه برای محافظت از قلب در مقابل بیماری‎ها و مشکلات پیش‎بینی نشده مانند سکته طراحی  شده اند. این دمنوشها چیزی جز گیاهان و میوه‌های دارویی نیستند. گیاهانی که هزاران سال به عنوان تنها داروی مردم جهان مورد استفاده قرار می‎گرفتند.
 محصولات این پکیج به ترتیب اولویت شامل موارد زیر می‎شوند:
- دمنوش بادرنجبویه: بادرنجبویه تسکین‌دهنده و آرام‌بخش است. به همین دلیل هم برای مقابله با اضطراب و تشویش و گرفتگی‌های عضلانی مفید است. زمانی که اضطراب و نگرانی بر فرد غلبه می‌کند اسپاسم های عضلانی در بدن و قلب نیز آزاردهنده می‌شوند.
- دمنوش کرنبری: تاننهای فشرده موجود در کرن بری از اکسیداسیون کلسترول بد جلوگیری می نماید و در نتیجه بدن را در مقابل تصلب شرایین محافظت می نماید. همچنین تاننها به عنوان یک پشتیبان و حامی برای قلب سالم محسوب می شوند.

- دمنوش بهارنارنج:
بهارنارنج در بهبود تپش نامنظم قلب، کاهش اضطراب و تحریکات عصبی مؤثر است.

تذکر: برای تهیه محصولات در زمینه قلب، حتما موارد سابقه بیماری های قلبی، آنژیو، مصرف یا عدم مصرف سیگار، فشار خون و ... را با مشاور در میان بگذارید.

برای مشاوره  و سفارش با شماره 09218483389  در ارتباط باشید و یا لینک روبرو را لمس کنید: لینک تلگرام مشاور
و یا کد زیر را اسکن نمایید:

پکیج دمنوش سلامت قلب
آخرین مطالب

تازه ترین اخبار و یافته ها دمنوشهای ایرانی و خارجی