دمنوش لاغری نیوشا، دمنوش چاقی نیوشا، دمنوش دیابت، دمنوش پوست و مو و ...پکیج دمنوش نیوشا تاثیر بسیاری بر شادابی و جوانی پوست و مو دارد. پکیج پوست و مو "دمنوشها" شامل چهار محصول اصلی زیر می‎شود:

دمنوش آلوورا : گیاه آلوورا یا آلوئه ورا بیشتر نقش مرطوب کننده برای پوست دارد و این گفته ها که ژلاتین این گیاه برای جوانسازی موثر است صحت ندارد. بیشترین اثر آلوورا در آبرسانی به پوست است و باعث رطوبت رسانی به پوست و مو می شود و مانع از خشکی و ترک خوردگی پوست می شود. ما هرگز به بیمار توصیه استفاده از ژلاتین این گیاه بر روی پوست نمی کنیم، زیرا یکسری مواد شیمیایی و عناصر دیگری هم در این گیاه است که امکان ایجاد حساسیت روی پوست می کند.لازم به ذکر است آلوورایی مفید است که در کارخانه فرآوری شده و مواد مضری که ممکن است تحریک پوستی ایجاد کند از آن جدا شده باشد.

دمنوش وانیل :پوسته وانیل دارای دانه‌های ریز معطری است که در شیرینی پزی و ساخت لوازم آرایشی کاربرد دارد. این دانه‌ها دارای مولکول‌هایی هستند که در جوان ماندن و شادابی و طراوت پوست موثر است. در گذشته از وانیل تازه برای مراقبت‌های پوستی در مقابل نور خورشید استفاده می‌کردند. تحقیقات نشان می‌دهد که دانه‌های وانیل دارای مولکول‌هایی هستند که برای پوست خاصیت التیام بخشی و ترمیمی دارند. بر اساس آزمایشات، مولکول‌های وانیل عملکرد پوست را تحریک می‌کند و باعث تسریع در رشد پوست می‌شود. متخصصان اظهار کردند: مولکول‌های وانیل در انسجام پوست، فرآیند جذب آب، طراوت، تازگی و استحکام پوست موثر هستند.


دمنوش نعناع فلفلی : نعنا فلفلی درمانی برای رفع خارش پوست محسوب می‌شود. این سبزی خواص مسکنی دارد و می‌تواند به سرعت خارش، کهیر، زونا و آفت را رفع کند. همچنین این دمنوش موجب درمان جوشهای عفونی و آکنه می‌‎شود.


دمنوش میکس بری یا چای ترش: علاوه بر تاثیرات مستقیم این دمنوش ها بر پوست، از آنجا که اغلب مشکلات پوستی ریشه در کبد دارند، مصرف این دمنوش ها بر پاکسازی کبد تاثیر زیادی دارند.علاوه بر این موارد، بسته به شرایط سلامتی شما ممکن است یک یا دو نوع دمنوش نیز به این پکیج افزوده شود.
نکته مهم:  برای سفارش این پکیج، فشار خون، کبد چرب، اختلالات هورمونی، نوع طبع و اضافه وزن مواردی هستند که حتما باید با مشاور در میان بگذارید.


برای مشاوره  و سفارش با شماره 09218483389  در ارتباط باشید و یا لینک روبرو را لمس کنید: لینک تلگرام مشاور
و یا کد زیر را اسکن نمایید:

پکیج دمنوش تقویت پوست و مو
آخرین مطالب

تازه ترین اخبار و یافته ها دمنوشهای ایرانی و خارجی